Dizajnérske ocenenia Red Dot Award 2021 pre Nikon

Každý úspech je dôvodom na radosť. Našim najväčším úspechom je dobrý produkt, ktorý bude spoľahlivo slúžiť svojmu majiteľovi. 😊 Ale tešia nás aj iné, ak naše produkty ocenia odborníci. Produkty Nikon aj v tomto roku uspeli v konkurencii, v svetovej dizajnérskej súťaži Red Dot Award: Product Design 2021 získali niekoľko ocenení.

Red Dot Design Award má už 65-ročnú históriu, tento rok ocenené produkty hľadali odborníci zo 60 krajín sveta. Posudzovali ich na základe inovácie, funkčnosti, ergonómie aj životnosti. Víťazné produkty budú predstavené prostredníctvom online výstavy od 21. júna 2021a od 22. júna 2021 aj na špeciálnej výstave Múzeu Red Dot Design v nemeckom Essene.

“Red Dot Award: Product Design 2021” víťazné Nikon produkty

“Nikon D6” Full-frame digitálny SLR fotoaparát

D6 je vlajkovou loďou digitálnych SLR fotoaparátov Nikon. Profesionálnym športovým fotografom a fotožurnalistom poskytuje potrebný výkon pri zachytávaní najlepších výkonov športovcov. Je vybavený najvýkonnejším systémom AF v histórii Nikon. V kombinácii s bohatou ponukou NIKKOR F objektívov sú fotografi pripravení na rozhodujúci záber.

“Nikon Z 7II” a “Nikon Z 6II” Full-frame mirrorless fotoaparáty, “MB-N11 multifunkčný batériový grip”

Nikon Z 7II a Z 6II sú druhou generáciou fotoaparátov Z 7 a Z 6, ktoré boli vybavené väčším Z bajonetom. Spoľahlivosť a pružnosť fotoaparátov sa  zlepšila vďaka implementácii procesora Dual EXPEED 6, ktorý zvyšuje počet snímok kontinuálneho snímania, videa a podporuje duálny slot na karty, aby vyhovel požiadavkám užívateľov. Multifunkčný batériový grip MB-N11 je ideálny na vertikálne snímanie, zvyšuje kapacitu batérie, ponúka pevný a pohodlný úchop a umožňuje plné vertikálne ovládanie. Batériový grip podporuje systém hot-swap (výmena batérie bez prerušenia snímania) a je vhodný na dlhodobé používanie pri natáčaní videa alebo snímaní časozberných videí.

“NIKKOR Z f/2.8 séria profesionálnych svetelných zoomov” pre mirrorless fotoaparáty

NIKKOR Z 14-24mm f/2.8 S, NIKKOR Z 24-70mm f/2.8 S a NIKKOR Z 70-200mm f/2.8 VR S sú zoomové objektívy, ktoré dosahujú konštantnú maximálnu svetelnosť f/2.8 v celom rozsahu priblíženia. Bajonet s väčším priemerom umožnil väčšiu flexibilitu a výrazne zlepšil optický výkon. Tieto objektívy pokrývajú široký rozsah ohniskových vzdialeností od 14 mm až do 200 mm a rozširujú tak možnosti snímania od krajiny, cez portrét až po divokú zver.

“10x25 STABILIZED” ďalekohľad

10×25 STABILIZED je  prvý kompaktný ďalekohľad Nikon vybavený funkciou stabilizácie. Kompaktné a ľahké dvojkĺbové sklopné telo je vhodné nielen na dlhodobé použitie, ale tiež na úchop jednou rukou. 

“ECLIPSE Ei” vzdelávací mikroskop

ECLIPSE Ei, vzdelávací mikroskop, je navrhnutý pre intuitívne ovládanie a kvalitnejšiu výučbu. Online sprievodca poskytuje rýchly a jednoduchý prístup k výukovým materiálom, umožňuje študentom samostatnú prácu a výučbu na diaľku. Prenosný a skladovateľný dizajn skracuje čas potrebný na prípravu a čistenie a umožňuje plynulú prácu. 

Zdieľaj

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Meníme sa na Nikon Europe BV

Chceli by sme vás informovať, že sme podstúpili zmenu štruktúry nášho právneho subjektu. Tieto zmeny nebudú mať vplyv na aktuálne ponúkané služby.

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Naše oznámenie o ochrane osobných údajov sa zmenilo

Zlepšujeme spravovanie údajov o zákazníkoch v rámci Európy. Odteraz budú naše e-maily odosielané a údaje o zákazníkoch ukladané a spravované centrálne spoločnosťou Nikon Europe BV so sídlom v Holandsku. Táto zmena nám umožní spravovať údaje o zákazníkoch efektívnejšie a bezpečnejšie.

Aktualizované oznámenie o ochrane osobných údajov si môžete prečítať tu.