Akt na záver

Poslednou témou fotky mesiaca Nikonblogu bude náročná klasika. Akt! Kolo bude hodnotiť šéfredaktor Nikonblog.cz Petr Lindner, podľa ktorého slov ide o náročnú a poctivú disciplínu. Nestačí namieriť fotoaparát na nahotu. Všímajte si svetlo a pracujte s námetom, aby výsledná fotka nebola príliš vulgárna alebo jednoduchá.  Nie, kačičkové našpúlené pery už dnes nefungujú, skúste niečo rafinovanejšie, jemnejšie, náladovejšie, skutočnejšie. Okrem šance na veľké finále, kde hráte o cenu fototechniku Nikon v hodnote 1111 €, môžete získať externú čítačku kariet Nikon.

Tešíme sa na vaše zábery v skupine SOM | Fotka mesiaca Nikonblogu na Flickri.  Nezabudnite si ich označiť tagom nikonblog122018. Podmienky súťaže nájdete tu.

Zdieľaj

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Meníme sa na Nikon Europe BV

Chceli by sme vás informovať, že sme podstúpili zmenu štruktúry nášho právneho subjektu. Tieto zmeny nebudú mať vplyv na aktuálne ponúkané služby.

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Naše oznámenie o ochrane osobných údajov sa zmenilo

Zlepšujeme spravovanie údajov o zákazníkoch v rámci Európy. Odteraz budú naše e-maily odosielané a údaje o zákazníkoch ukladané a spravované centrálne spoločnosťou Nikon Europe BV so sídlom v Holandsku. Táto zmena nám umožní spravovať údaje o zákazníkoch efektívnejšie a bezpečnejšie.

Aktualizované oznámenie o ochrane osobných údajov si môžete prečítať tu.