Vyhrajte fotkou jesene! 10. kolo súťaže SOM | FOTKA MESIACA Nikonblogu

Musím skonštatovať, že sa celkom teším. S kvantitou by to mohlo byť aj lepšie, ale z kvality áno. Tento mesiac to v našej súťažnej galérii naozaj hýri nádhernými jesennými farbami. Ale tým rozhodne nechcem povedať, že by toho bolo už dosť. Naopak vás všetkých povzbudzujem zobrať do ruky foťák, vyjsť von, nadýchnuť sa jesenného chladného vzduchu a nechať svoje výtvarné oko kochať sa krásou, ktorú príroda dokáže na jeseň vymaľovať. No a keď už budete mať ten foťák v ruke alebo po ruke, nazrite aj cez hľadáčik, skomponujete a zatlačte spúšť. Verím, že sa ste ešte nepovedali posledné slovo a čo-to ešte do súťaže tento mesiac pridáte.

Súťažné fotografie nahrajte do našej skupiny SOM | FOTKA MESIACA na Flickri (ešte) a nezabudnite označiť tagom, aby sme ich mohli vyhľadať. Flickr totiž nezobrazuje chronologicky nahraté fotografie. A tag pre súčasný mesiac október je nikonblog102018. Výherca mesiaca získa symbolickú cenu, tentokrát opäť hrnček s motívom D5-ky  a po splnení všetkých podmienok súťaže postúpi do celoročného súperenia o poukaz na nákup fotovýbavy značky Nikon v hodnote 1 111 €.

Užívajte si jeseň 🙂

Zdieľaj

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Meníme sa na Nikon Europe BV

Chceli by sme vás informovať, že sme podstúpili zmenu štruktúry nášho právneho subjektu. Tieto zmeny nebudú mať vplyv na aktuálne ponúkané služby.

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Naše oznámenie o ochrane osobných údajov sa zmenilo

Zlepšujeme spravovanie údajov o zákazníkoch v rámci Európy. Odteraz budú naše e-maily odosielané a údaje o zákazníkoch ukladané a spravované centrálne spoločnosťou Nikon Europe BV so sídlom v Holandsku. Táto zmena nám umožní spravovať údaje o zákazníkoch efektívnejšie a bezpečnejšie.

Aktualizované oznámenie o ochrane osobných údajov si môžete prečítať tu.