UŠETRI DNES, SNÍMAJ UŽ ZAJTRA – posledné dni letných zliav s Nikonom

Už len do 24. júla trvá akcia Ušetri s Nikonom, v rámci ktorej môžete ušetriť až 700 € na vybraných produktoch.

V zľave nájdete full-frame mirrorless fotoaparáty Nikon Z 7 II, Z 6 II a Nikon Z 5 aj v kombinácii s vybranými objektívmi. Práve na týchto súpravách full-frame fotoaparátov môžete získať až 700 €!

Ak chcete menší, ľahší a lacnejší fotoaparát, v akcii sú zahrnuté aj všetky aktuálne DX (APS-C) mirrorless fotoapráty Nikon Z 30, Z 50 či krásny retro fotoaparát Nikon Z fc a to nielen v striebornom prevedení, ale dokonca aj v čiernom či špeciálnej farebnej edícii. Zľavy na súpravách DX fotoaparátov sa hýbu v rozmedzí 100 – 200 €

No a ak už máte mirrorless fotoaparát Nikon, práve teraz môžete získať zľavy aj na ďalšie objektívy, ktorými rozšírite svoje kreatívne možnosti.

Na objektívoch radu S (superior) môžete ušetriť až do 200 € a na ostatných objektívoch od 30 do 200 €. Pred dovolenkami je napríklad zaujímavou voľbou cestovateľský ultrazoom NIKKOR Z 24 – 200 mm, ktorý v rámci akcie získate za zaujímavú cenu 779 € oproti pôvodným 979 € a to už je na takýto univerzálny objektív naozaj skvelá ponuka. Ak máte DX fotoaparát, potom bude vašim cestovateľským objektívom NIKKOR Z DX 18-140mm f/3.5-6.3 VR.

Ak stále fandíte zrkadlovkám, obidva aktuálne full frame modely Nikon D850 aj Nikon D780 sú tiež v akčných cenách a môžete na nich ušetriť stovky Eur podobne ako na vybraných objektívoch pre zrkadlovky.

A na cesty do prírody či za športovými zážitkami nesporne patria aj ďalekohľady. Štyri modely z modelového radu P 3 sú aktuálne tiež za zvýhodnenú cenu.

Celú akčnú ponuku Ušetri s Nikonom nájdete tu:
UŠETRI DNES, SNÍMAJ UŽ ZAJTRA  

Zdieľaj

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *