Spoznajte výnimočnosť bajonetu Z a neprehliadnite výnimočnú ponuku!

V lete pred dvoma rokmi Nikon predstavil svoj mirrorless systém. Nikon Z 7 a Z 6 časom dostali menšieho súrodenca Z 50. Za dva roky si na svoju stranu priklonili aj zarytých “zrkadlovkárov” vrátane mňa. V drvivej väčšine času už v mojich rukách uvidíte len Z 6 s nejakým s úžasných NIKKOR Z objektívov.

O full frame modeloch z radu Z toho už bolo nielen u nás, ale aj v iných médiách napísaného veľa. Prvotné dojmy opadli, prešiel dostatočne dlhý čas na to, aby sa ich funcionalita a ich prednosti dali popísať zo skúseností a dlhodobého užívania. Filip Barták, Nikon špecialista, vie mirrorlessoch dosť na to, aby o Z 7 a jeho funkciách dokázal hovoriť viac ako tri hodiny 🙂 Už jeho názov „Filip Barták predstavuje Nikon Z 7 od A až po Z“ prezrádza, že v ňom nájdete kompletné informácie. Pomôžu vám spoznať a naučiť sa ovládať funkcie nielen Z 7, ale aj Z 6, keďže ich ovládanie je navlas totožné. Video je pre lepší prehľad rozdelené do 30 kapitol. Ich názvy a minutáž nájdete v popise videa. Ľahko sa v nich zorientujete a vyberiete si obsah, ktorý vás práve zaujíma.

Filipove video si pokojne nechajte na neskôr, keď si na neho nájdete dostatok času, ale ak chcete vynoviť, doplniť techniku, uvažujete o zmene, či hľadáte pre seba kvalitný prístroj, už len niekoľko dní máte príležitosť využiť výhodnú ponuku. Prebiehajúca akcia Ušetri s Nikonom je aktuálna do 19.7.2020 u vybraných predajcov fototechniky Nikon.

Akcia Ušetri s Nikonom ponúka cenové zvýhodnenie produktov. Tentoraz je to výnimočná ponuka pre výnimočný bajonet Z. Do ponuky sú zaradené vybrané modely fotoaparátov Nikon Z a objektívov NIKKOR Z. Kúpiť si môžete ktorýkoľvek z troch aktuálnych modelov Nikon Z 7, Z 6 aj Z 50, objektívy aj súpravy všetkých troch modelov. Ušetriť môžete až do 300 Eur na jednu súpravu. Všetky modely zaradené do akcie aj s konečnou cenou a zmluvnými podmienkami nájdete tu: usetrisnikonom.sk 

Zdieľaj

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Meníme sa na Nikon Europe BV

Chceli by sme vás informovať, že sme podstúpili zmenu štruktúry nášho právneho subjektu. Tieto zmeny nebudú mať vplyv na aktuálne ponúkané služby.

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Naše oznámenie o ochrane osobných údajov sa zmenilo

Zlepšujeme spravovanie údajov o zákazníkoch v rámci Európy. Odteraz budú naše e-maily odosielané a údaje o zákazníkoch ukladané a spravované centrálne spoločnosťou Nikon Europe BV so sídlom v Holandsku. Táto zmena nám umožní spravovať údaje o zákazníkoch efektívnejšie a bezpečnejšie.

Aktualizované oznámenie o ochrane osobných údajov si môžete prečítať tu.