SOM | FOTKA MESIACA: Farebná jeseň

Už len tri mesiace, tak to nevzdávajte a prekvapte nás dávkou pekných fotografií na aktuálnu tému JESEŇ, pre česky hovoriacich PODZIM. Myslím, že každý z nás má v šuflíku nejaké fotografie, ktoré zachytil pod vplyvom kúzla krásnej farebnej či pochmúrnej jesene. A o tieto fotky nám ide. Každý prežíva jeseň iným spôsobom a miluje na nej niečo iné, tak sa neobmedzujte len na žlto-oranžovo-červené listy :-). Ako vidíte a prežívate jeseň vy?

Súťažné fotografie nahrajte do našej skupiny SOM | FOTKA MESIACA na Flickri (ešte) a nezabudnite označiť tagom, aby sme ich mohli vyhľadať. Flickr totiž nezobrazuje chronologicky nahraté fotografie. A tag pre súčasný mesiac október je nikonblog102018. Výherca mesiaca získa symbolickú cenu, tentokrát opäť hrnček s motívom D5-ky  a po splnení všetkých podmienok súťaže postúpi do celoročného súperenia o poukaz na nákup fotovýbavy značky Nikon v hodnote 1 111 €.

Tak vám prajem krásnu jeseň a nezabudnite zahrnúť fotografiami môjho kolegu Petra Lindnera z českého Nikonblogu, aby to mal zložitejšie, ako ja v septembri pri výbere z humorných snímok.  Tešíme sa na vaše zábery!

Zdieľaj

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Meníme sa na Nikon Europe BV

Chceli by sme vás informovať, že sme podstúpili zmenu štruktúry nášho právneho subjektu. Tieto zmeny nebudú mať vplyv na aktuálne ponúkané služby.

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Naše oznámenie o ochrane osobných údajov sa zmenilo

Zlepšujeme spravovanie údajov o zákazníkoch v rámci Európy. Odteraz budú naše e-maily odosielané a údaje o zákazníkoch ukladané a spravované centrálne spoločnosťou Nikon Europe BV so sídlom v Holandsku. Táto zmena nám umožní spravovať údaje o zákazníkoch efektívnejšie a bezpečnejšie.

Aktualizované oznámenie o ochrane osobných údajov si môžete prečítať tu.