Priblížte si svet telekonvertormi Nikon Z

Amsterdam, Holandsko, 21. júna 2020: Spoločnosť Nikon dnes predstavuje dva telekonvertory Z, ktoré predlžujú dosah kompatibilných objektívov NIKKOR Z. TELEKONVERTOR Z TC-1,4x poskytuje používateľom o 40 % väčší dosah a TELEKONVERTOR Z TC-2,0x umožňuje používateľom zdvojnásobiť dosah objektívu. Prvým objektívom, ktorý je kompatibilný s týmito telekonvertormi, je objektív NIKKOR Z 70 – 200 mm f/2,8 VR S. Keďže rad objektívov NIKKOR Z sa neustále rozširuje, v budúcnosti bude s telekonvertormi Z kompatibilných viac objektívov.

Pokročilá optická konštrukcia od spoločnosti Nikon zaisťuje ostrý obraz s vysokým rozlíšením pri použití ktoréhokoľvek z týchto telekonvertorov, pričom najkratšia zaostriteľná vzdialenosť objektívu zostáva nezmenená. Vynikajúce automatické zaostrovanie a účinná stabilizáciu obrazu systému Nikon Z zaisťujú presnosť a rýchlosť, ktorú používatelia od radu Nikon Z očakávajú. Používatelia budú môcť zmeniť svoj teleobjektív so zoomom na super teleobjektív alebo rozšíriť dosah objektívu s pevnou ohniskovou vzdialenosťou. To všetko bez vplyvu na obrazový výkon.

TELEKONVERTOR Z TC-1,4x

Obidva nové telekonvertory Z sú odolné. Sú utesnené voči prachu a vlhkosti a ošetrené fluórovou vrstvou od spoločnosti Nikon, ktorá účinne odpudzuje prach a nečistoty. Nové telekonvertory sú vyrobené z pevného eloxovaného hliníka, a tak ich konštrukcia perfektne dopĺňa fotoaparáty Nikon Z a objektívy NIKKOR Z. 

Ines Bernardes, produktová manažérka v spoločnosti Nikon Europe, hovorí: „Nové telekonvertory od spoločnosti Nikon prinášajú do mirrorless systému Nikon Z novú dimenziu flexibility. Keďže rad objektívov NIKKOR Z sa neustále rozširuje, vaše možnosti využitia telekonvertorov Z sa budú taktiež rozširovať. Či už fotografujete akciu, voľne žijúce zvieratá alebo prírodu, budete sa môcť priblížiť k detailom bez nutnosti vymeniť objektív.“

TELEKONVERTOR Z TC-2,0x

Súhrn hlavných funkcií

TELEKONVERTOR Z TC-1,4x. Predlžuje rozsah ohniskovej vzdialenosti kompatibilného objektívu NIKKOR Z o 40 %.

TELEKONVERTOR Z TC-2,0x. Predlžuje rozsah ohniskovej vzdialenosti kompatibilného objektívu NIKKOR Z o 100 %.

Prvotriedna obrazová kvalita Nikon Z. Pokročilý optický systém od spoločnosti Nikon zaisťuje ostrý obraz s vysokým rozlíšením a stratou svetla iba o jednu alebo dve expozičné hodnoty v závislosti od použitého telekonvertora.

Ostrý a svetelný. Špičkové zaostrovanie. Účinná stabilizácia obrazu. Používatelia získajú ostrosť a rýchlosť, na ktorú sú zvyknutí v mirrorless systéme Nikon Z.

Odolná stavba. Telekonvertory Z sú utesnené proti prachu a vlhkosti. Fluórová vrstva od spoločnosti Nikon účinne odpudzuje vodu, prach a nečistoty bez negatívneho vplyvu na kvalitu snímok.

Autentický Nikon. Telekonvertory Z sú vyrobené z pevného eloxovaného hliníka, vďaka čomu perfektne dopĺňajú fotoaparáty Nikon Z a objektívy NIKKOR Z.

Odporúčané ceny produktov:

TELEKONVERTOR Z TC-1,4x:  569,- Eur

TELEKONVERTOR Z TC-2,0x:  629,- Eur

Zdieľaj

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Meníme sa na Nikon Europe BV

Chceli by sme vás informovať, že sme podstúpili zmenu štruktúry nášho právneho subjektu. Tieto zmeny nebudú mať vplyv na aktuálne ponúkané služby.

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Naše oznámenie o ochrane osobných údajov sa zmenilo

Zlepšujeme spravovanie údajov o zákazníkoch v rámci Európy. Odteraz budú naše e-maily odosielané a údaje o zákazníkoch ukladané a spravované centrálne spoločnosťou Nikon Europe BV so sídlom v Holandsku. Táto zmena nám umožní spravovať údaje o zákazníkoch efektívnejšie a bezpečnejšie.

Aktualizované oznámenie o ochrane osobných údajov si môžete prečítať tu.