Odfoťte sa a vyhrajte! Fotka mesiaca Nikonblogu

November sa blíži ku koncu a opäť nastal čas vás trochu popchnúť. V sobotu je posledný deň mesiaca a pre vás zároveň posledná príležitosť zapojiť sa do súťaže Fotka mesiaca Nikonblogu s aktuálnou témou autoportrét. Podľa počtu príspevkov, ktoré ste doteraz pridali, samých seba asi veľmi často nefotíte. A aj tomu celkom rozumiem. 🙂

Selfie móda je stále na vrchole, ale obyčajné selfíčko je málokedy fotograficky zaujímavé. Možno ma ale prekvapíte :-). Rád by som videl niečo kreatívnejšie. To, ako dokážete zobraziť seba len vy. Či už to bude jednoduchý klasický alebo abstraktný portrét, nechám na vaše rozhodnutie. Zaujímať ma ale bude miesto, výraz, svetlo, kompozícia, kvalita aj myšlienka.

Photo by Kinga Cichewicz on Unsplash

Pridajte aj vy svoje autoportréty, podhaľte nám svoju tvár, svoju osobnosť. Do komentára k píspevku o súťaži na Facebook stránke Nikon pridajte svoj autoportrét a tento mesiac súťažte o Nikon sadu náradia.

Fotografická súťaž Fotka mesiaca Nikonblogu pokračuje 11. tohtoročným kolom. Súťaž prebieha celý rok, pričom každý mesiac na inú tému. V novembri je témou Autoportrét alebo Sám seba. Do súťaže bude zaradená každá fotografia, ktorú autor od 1.11.2019 do 30.11.2019 uverejní ako príspevok pod výzvu na súťaž na Facebook stránke Nikon a označí ju tagom #nikonblog112019. Autor najlepšej novembrovej fotografie získa Nikon sadu náradia a zároveň postúpi do výberu autorov, z ktorých jeden po skončení 12. kola súťaže získa poukaz na nákup fototechniky Nikon v hodnote 1 111 Eur.

Tešíme sa na vaše autoportréty!

Zdieľaj

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *