Nikon vyvýja nový objektív radu Z s vysokým rozsahom zoomu

Spoločnosť Nikon dnes oznámila vývoj objektívu NIKKOR Z DX 18 – 140 mm f/3,5 – 6,3 VR – objektívu s veľkým rozsahom zoomu pre mirrorless fotoaparáty formátu APS-C (formát Nikon DX), ktoré využívajú bajonet Nikon Z. Vydanie objektívu je naplánované na koniec tohto roka.

* Vzhľad produktu sa môže od fotografie zobrazenej vyššie líšiť.

Objektív NIKKOR Z DX 18 – 140 mm f/3,5 – 6,3 VR bude podporovať snímanie širokej škály scén – od širokouhlých až po ohniskové vzdialenosti teleobjektívu a na krátke vzdialenosti. Tento kompaktný a ľahký objektív umožní snímanie statických snímok a videosekvencií v najrôznejších situáciách.

Vývoj tohto objektívu je dôkazom nepretržitého úsilia spoločnosti Nikon o dosiahnutie novej dimenzie optického výkonu. Spoločnosť Nikon nielenže naďalej uspokojuje potreby používateľov, prispieva aj k rozvoju kultúry fotografovania a rozširuje možnosti vyjadrovania obrazom.

Zdieľaj

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Meníme sa na Nikon Europe BV

Chceli by sme vás informovať, že sme podstúpili zmenu štruktúry nášho právneho subjektu. Tieto zmeny nebudú mať vplyv na aktuálne ponúkané služby.

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Naše oznámenie o ochrane osobných údajov sa zmenilo

Zlepšujeme spravovanie údajov o zákazníkoch v rámci Európy. Odteraz budú naše e-maily odosielané a údaje o zákazníkoch ukladané a spravované centrálne spoločnosťou Nikon Europe BV so sídlom v Holandsku. Táto zmena nám umožní spravovať údaje o zákazníkoch efektívnejšie a bezpečnejšie.

Aktualizované oznámenie o ochrane osobných údajov si môžete prečítať tu.