Hľadá sa 12. finalista súťaže!

Príjemný pocit zo sviatočných chvíľ z vás ešte dúfam nezmizol. Krásne obdobie, kedy väčšina z nás spomalí, je ešte stále prítomné. Možno ste si v tieto dni našli čas aj na spomienky a vrátili ste sa v myšlienkach k tomu najkrajšiemu, čo ste tento rok prežili. Prichádzajú posledné dni roku 2019 a posledná šanca zapojiť sa do našej súťaže fotka mesiaca Nikonblogu.

Každý mesiac tohto roku sme pre vás pripravili tému a hľadali tie najlepšie snímky, v decembri je rad na vás. Pozrieť sa na vlastné tohtoročné portfólio a vybrať z neho to najzaujímavejšie, najkvalitnejšie, jednoducho to naj. Naštartujte teda svoje počítače a poďte do toho!

Mená jedenástich finalistov a ich súťažné fotografie už poznáme, chýba už len posledný. Ak už v jedenástke ste, ďalšou mesačnou výhrou si zvýšite šance na finálnu výhru. Ak sa vám zatiaľ v tomto roku nepodarilo vyhrať mesačné kolo, je tu príležitosť zabodovať teraz v decembri. Už o krátky čas v januári totiž bude rozhodnuté, kto získa hlavnú celoročnú výhru, vďaka ktorej si možno bude môcť splniť jeden z fotografických snov. Poukážka na nákup fototechniky Nikon v hodnote 1 111 € určite poteší. 🙂

Do silvestrovskej polnoci 31.12.2019 môžete pridávať súťažné fotografie. V decembri ste úplne bez žánrových a obsahových obmedzení, ale radi by sme medzi súťažnými snímkami videli to najlepšie, čo sa vám podľa vás v tomto roku podarilo vyfotografovať.

 Stačí, keď vložíte do komentára k príspevku o súťaži na Facebook stránke Nikon svoje fotografie na tému Naj 2019. Fotografie označte tagom #nikonblog122019. A potom už len čakajte a v prvých dňoch nového roka sa možno stanete výhercom a pridáte sa k finalistom súťaže, ktorí zabojujú o celoročnú výhru. Víťaz decembrového kola získa sadu dvoch pohárov Nikon z vakuového skla.

Pridajte sa k súťažiacim, kým je ešte čas! 😉

Nikon, termopoháre

Zdieľaj

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *