Ako sa z katalógu stane magazín. CEWE magazín zima 2016

Spoločnosť CEWE a.s. prevádzkuje na Slovensku 15 predajní s fototechnikou a fotoslužbami pod značkou Fotolab. Mnohí určite viete, že každý štvrťrok spoločnosť vydávala katalóg produktov, ktorý informoval zákaznícku základňu a verejnosť o nových produktoch, akciách a ponukách. Doba sa ale mení a predajcovia sa čoraz častejšie začínajú zaoberať aj inšpiráciou a vzdelávaním svojich zákazníkov. Aj preto v každom ďalšom čísle magazínu CEWE bolo menej a menej strán venovaných katalógovému zabrazovaniu produktov a naopak, pribúdalo viac informatívnych strán, zaujímavých článkov a návodov čo sa dá akou technikou nafotografovať. Až sa nakoniec obyčajný katalóg produktov transformoval na zaujímavé čítanie pre fotografickú verejnosť.

Zimné vydanie magazínu je už von a putuje do schránoch klientov spoločnosti CEWE. Môžete si ho ale bezplatne vyzdvihnúť na ktorejkoľvek predajni Fotolabu. Sme radi, že v ňom nájdete aj články týkajúce sa značky a fototechniky Nikon.

Na strane 46-47 nájdete rozhovor s Tomášom Hulíkom, Nikon ambassadorom na Slovensku.

CEWEMagazin46

CEWEMagazin47

Na strane 44-45 zas nájdete článok o pevných štandardných objektívoch aj s názornými fotografiami a tipmi na aký účel sa hodia.

CEWEMagazin44

CEWEMagazin45

Čaro pevných svetelných objektívov spočíva v ich svetelnosti, interpretácii hĺbky ostrosti a rozostrených častí obrazu (bokehu) a v neposlednom rade aj v nízkej váhe a kompaktných rozmeroch oproti zoomom.

Pevné objektívy Nikon si môžete zadovážiť napríklad aj na tomto linku:
https://www.fotolab.sk/eshop/objektivy/objektivy-s-pevnym-ohniskom/nikon/

Zdieľaj

Jeden komentár

  1. CEWE magazín som si prečítala u kamošky, páčilo sa mi tam viac vecí. Chystám sa na konci roka na kalendár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *